ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" "оголосив у розшук" чоловіка, який видавав себе за прокурора на незаконній точці видобутку піску на озері Миколайчик у Києві

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' 'оголосив у розшук' чоловіка, який видавав себе за прокурора на незаконній точці видобутку піску на озері Миколайчик у Києві

Команда "Стоп корупції" закликає користувачів соцмережі допомогти ідентифікувати особу чоловіка, який видавав себе за працівника прокуратури на точці незаконного видобутку піску на озері Миколайчик у Голосіївському районі Києва.

Світлини молодика та фото його авта з номерами прикриття у Фейсбуці оприлюднив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Люди добрі, допоможіть встановити, чия це морда! Вчора активісти ГО "Стоп корупції" виявили незаконну точку видобутку піску на озері Миколайчик, Голосіївський район Києва. Викликали "102", а потім СОГ. Прокурор Голосіївського району пришвидшив водну поліцію. Техніку браконьєрів опечатали й почали готувати до вивезення на штрафмайданчик. Вночі правоохоронці та представники "СтопКору" чергували на місці злочину.

І от під'їжджає Фольксваген Пассат з проблисковими маячками. Молодик за кермом представився працівником столичної прокуратури. Сказав, що він приїхав перевірити, що тут відбувається на особисте прохання прокурора Києва. Постійно запитував, що ми тут робимо і обіцяв "розібратись". Судячи з поведінки прибульця склалося враження, що він перебуває під дією наркотичних речовин. Скоріше це був ніякий не прокурор, а "кришувальник". Коли поліція почала пробивати номер автівки, "криша" знялася з місця.

Виявилось, такого номерного знаку ІІ0899МІ немає в базі. Намагаємось зрозуміти, що це було. Про всяк випадок зробимо запит в прокуратуру Києва. Але головне впізнати обличчя. Коли будемо знати ім'я, далі все стане зрозумілим. Прошу репост!", – написав стопокорівець у своєму Фейсбуці.

https://www.facebook.com/bochkala/posts/1668952393157143

Другие новости

На Волыни обнаружили двух водителей, управлявших транспортом с поддельными документами

На Волыни обнаружили двух водителей, управлявших транспортом с поддельными документами

Во время обычной проверки документов в Ковеле полицейские столкнулись с неожиданной находкой — поддельным водительским удостоверением, которое стало первым из двух случаев этого дня на Волыни