ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" отримав підтримку у своїй діяльності від Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI)

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' отримав підтримку у своїй діяльності від Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні (EUACI)

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) підтримала проект "Залучення місцевих громад в антикорупційні адвокасі-кампанії за допомогою антикорупційних громадянських розслідувань, нагляду та громадянської освіти". Тривалість проекту – один рік. Протягом цього періоду передбачається провести серію навчальних тренінгів для громадських активістів ГО "Стоп корупції", що працюють у регіонах України, дослідити корупційні ризики та провести кампанії з протидії корупції в обраних містах.

"Це дозволить підвищити спроможність місцевих громад протидіяти корупції та сприятиме антикорупційним реформам на місцевому рівні. У проекті беруть участь міждисциплінарні навчальні інституції Національного університету Києво-Могилянська академія – Інститут громадянської освіти та Антикорупційний дослідницький і освітній центр", – розповіли у "Стоп корупції".

В результаті цього проекту громадські активісти ГО "Стоп корупції" навчаться досліджувати корупційні ризики у місцевих органах влади, проводити розслідування корупційних вчинків і конфліктів інтересів, залучати громадськість до протидії корупції та досягати успіху у реформуванні місцевої влади. Результати впровадження проекту висвітлюватимуться у спеціальній програмі "Стоп корупції" на 5 каналі національного телебачення.

Довідково:

Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні (EUACI) – це найбільша програма підтримки з боку ЄС у сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA). Бюджет ініціативи на три роки становить 15,84 млн євро (14,5 млн євро надає Європейський Союз, 1,34 млн євро – Міністерство закордонних справ Данії).

Програма Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні складається з 3-х компонентів.

• Перший компонент – це підтримка новостворених антикорупційних органів.

• Другий компонент – надання міжнародної експертизи антикорупційному комітету ВРУ.

• Третій компонент – посилення спроможності органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та журналістів-розслідувачів у залученні до процесу боротьби з корупцією в 6-ти пілотних містах України.

Другие новости