ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" передасть до прокуратури докази захоплення землі агрорейдеркою Лесею Софієнко

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' передасть до прокуратури докази захоплення землі агрорейдеркою Лесею Софієнко

Активісти «Стоп корупції» передадуть докази щодо захоплення земельних ділянок у Києві партнеркою екс-міністра АПК Присяжнюка Лесею Софієнко до Київської місцевої прокуратури № 2.

«Ми розраховуємо, що після написання заяви з долученням всіх наявних у нас доказів по захопленню землі Лесею Софієнко у прокуратури будуть підстави витребувати матеріали справи у слідчого і надати ряд вказівок, що значно пришвидшить справу», – зазначають активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' передасть до прокуратури докази захоплення землі агрорейдеркою Лесею Софієнко

Нагадаємо, що у січні цього року активісти проекту викрили факт захоплення землі Лесею Софієнко.

Тоді активісти «Стоп корупції» планували звернутись до Держземкадастру та до департаменту земельних ресурсів КМДА щодо фактів захоплення земельної ділянки на березі озера Зариваха на столичних Осокорках з боку бізнес-партнерки екс-міністра Присяжнюка Лесі Софієнко. Подробиці повідомили активісти «Стоп корупції», які провели акцію протесту під маєтком Софієнко, щоб привернути увагу громади і міської влади до захоплення прибережної смуги на землі комунальної власності.

''СтопКор'' передасть до прокуратури докази захоплення землі агрорейдеркою Лесею Софієнко

«Будинок Софієнко знаходиться на 4-х земельних ділянках! Одна з них розташована впритул до води, інші – ні! Але територія закрита парканом і колючим дротом до води вздовж всіх ділянок! Ми плануємо написати звернення до Держземкадастру та до Департаменту земельних ресурсів КМДА з приводу здійснення перевірки захоплення прибережної смуги та земель комунальної власності!

Ми розраховуємо, що у результаті нашого звернення департамент здійснить виїзну перевірку, де встановить факт захоплення землі, видасть акт обстеження, що буде підставою для повернення земельної ділянки в комунальну власність», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Другие новости