ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" покаже сенсаційне розслідування про рейдерське захоплення агропідприємства "Троянівське" через Єдиний держреєстр

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' покаже сенсаційне розслідування про рейдерське захоплення агропідприємства 'Троянівське' через Єдиний держреєстр

Рейдери у змові з державними реєстраторами за добу "віджимають" бізнес у законних власників. Про серію таких справ у ході розслідування дізнались журналісти "СтопКору".

"Ми покажемо у всіх деталях найпоширеніший спосіб класичного рейдерства – це зміна інформації про власника у єдиному державному реєстрі. Через те, що доступ або ключ до системи ЄДР отримала велика кількість реєстраторів, кожен з них має можливість на чиєсь злочинне "замовлення" внести будь-які зміни.

Уявіть собі – прокидаєтеся Ви зранку, а ваша квартира вже не ваша. Бо реєстратор-перевертень, користуючись службовим доступом до системи, вніс зміни вночі й тепер право власності набув якийсь донецький бізнесмен.

Саме так сталося з агропідприємством на Житомирщині. На основі Ухвали, якої не існує в природі, державний реєстратор вніс зміни до ЄДР щодо власників та керівників ПСП "Троянівське". В результаті за ніч земельні паї сільгосппідприємства раптом опинились у власності мешканця Донецької області, а на поля збирати врожай приїхали чужі комбайни.

Стопкорівці дізнались, що корупційні ниточки ведуть до скандально відомого у регіоні агромагната Дмитра Колесника, який був головний бенефіціаром агрохолдингу ПАТ "ТАКО", – анонсують автори розслідування.

Ви маєте це побачити, адже поки ключі доступу до державних реєстрів у широкому доступі для шахраїв, ви не захищені від привласнення вашого майна або бізнесу.

Дивіться розслідування "СтопКору" 9 жовтня о 22. 15 на 5 каналі.

https://youtu.be/H1-0WRf-vi0

Другие новости