ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

Активісти «Стоп корупції» проводять виїзну громадську приймальню під стінами НАЗК. У рамках робочої ініціативи представники проекту проводять збір проблематики, інформації про корупційні схеми та привертають увагу керівництва агентства до антикорупційної діяльності команди «Стоп корупції». 

''СтопКор'' проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

«Зараз проводимо збір проблематики, можливих корупційних схем, привертаємо увагу керівництва НАЗК (вже тричі відправляли до нас охорону) з перспективою брати участь у заходах та комісіях цього органу. Шукаємо потенційних однодумців, союзників та тих, хто потребує нашої допомоги», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти «Стоп корупції» постійно проводять виїзні громадські приймальні під стінами судів столиці. Представники проекту пропонують відвідувачам суду юридичні консультації та фахову підтримку під час слухань і розгляду справ.

''СтопКор'' проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

«Ми передусім звертаємось до тих, чиї близькі потерпають від свавілля суддів, до тих громадян, чиї права грубо порушують, хто втомився від безпорадності та не знає, куди скаржитись.

Кваліфіковані юристи й правозахисники проводять громадські приймальні та навчають простих громадян, як захистити себе і свої права.

Під час розгляду справи в суді правозахисники «Стоп корупції» здійснюють громадський контроль за дотриманням норм закону з боку суддів, фіксують всі порушення процесуальних норм і прав підсудних та направляють скаргу до Вищої кваліфкомісії суддів та Вищої Ради правосуддя. Ми закликаємо усіх убезпечити себе від суддівського свавілля та приєднуватись до команди «Стоп корупції», – зазначили активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

Додамо, що наразі команда проекту охоплює 25 регіональних осередків по всій Україні.

«Стоп корупції» входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі, обласних адміністраціях. Активісти «Стоп корупції» разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирали прокурорів з різних областей України. «СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.

''СтопКор'' проводить громадську приймальню під стінами НАЗК

Другие новости