ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" розгорнув громадську приймальню під офісом фігуранта розслідувань НАЗК – депутата Хмельницької ОДА Гордійчука

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' розгорнув громадську приймальню під офісом фігуранта розслідувань НАЗК – депутата Хмельницької ОДА Гордійчука

Активісти «Стоп корупції» другий день проводять роздачу інформаційних листівок під офісом депутата Хмельницької ОДА Андрія Гордійчука. Біля будівлі представники проекту встановили брендований намет. У листівках активісти повідомляють про факти рейдерства за участю Гордійчука, численні фірми, записані на родичів, а також його кримінальні справи.

«Декларація депутата Хмельницької обласної ради та агромагната Андрія Гордійчука привернула увагу НАЗК. За твердженнями багатьох свідків, його розкішний спосіб життя та вражаючий автопарк свідчать про те, що депутат приховує левову частку свого багатства, походження якого викликає багато запитань.

Журналісти оприлюднили факти рейдерства за участю Гордійчука, стало відомо і про кримінальні провадження, в яких він фігурує, а також про записані на родичів фірми і компанії.

''СтопКор'' розгорнув громадську приймальню під офісом фігуранта розслідувань НАЗК – депутата Хмельницької ОДА Гордійчука

Натомість на сесіях обласної ради Хмельниччини депутат Гордійчук з’являється нечасто», – ідеться у листівці.

Активісти хочуть дізнатись, чим насправді займається Гордійчук і закликають усіх охочих громадян повідомляти про факти корупції або протизаконної діяльності з боку агромагната.

Нагадаємо, 21 травня «СтопКор» показав подробиці конфлікту навколо молокозаводу у Старокостянтинові на Хмельниччині. За даними журналістів, за регулярним блокуванням роботи підприємця стоять найманці «Першого національного аграрного кооперативу», пов’язаного із депутатом облради та бізнесменом Андрієм Гордійчуком. Автор розслідування дізнався приховані факти з біографії політика, серед них дві судимості – за фінансові махінації та ДТП, а також знайшов незадеклароване майно Гордійчука. Бізнесменом уже зацікавились антикорупційні органи та взялись за перевірку його статків.

Другие новости