ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" розслідує факти незаконної забудови на Арабатській стрілці

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' розслідує факти незаконної забудови на Арабатській стрілці

Цілих 120 гектарів земель було виділено під дачі на території Щасливцевської та Стрілківської сільських рад Генічеського району. Розпил цих земель обійшовся бюджету у понад 60 мільйонів гривень. Керівники району стверджують: забудова правомірна, проте за законом у захисній смузі об’єкти приватної власності розміщувати заборонено.

Зокрема, статтею 60 Земельного Кодексу України визначено: «Уздовж морів та навколо морських заток і лиманів встановлюється прибережна захисна смуга шириною не менше двох кілометрів». 

''СтопКор'' розслідує факти незаконної забудови на Арабатській стрілці

Водночас стаття 90 Водного Кодексу України свідчить: «Прибережна захисна смуга уздовж морів, морських заток і лиманів входить у зону санітарної охорони моря. І може використовуватися лише для будівництва військових об’єктів, об’єктів, що виробляють, передають та розподіляють енергію. А також санаторіїв, дитячих оздоровчих таборів та інших лікувально-оздоровчих закладів з обов’язковим централізованим водопостачанням і каналізацією».

Проте з порушенням обох кодексів Генічеська районна рада визначила прибережну зону на косі у 100 метрів. Тож команда «Стоп Корупції» повертається на Арабатську стрілку.

Подробиці – в ексклюзивному розслідуванні «СтопКору». 

https://youtu.be/3d-tiv5ByyA

Другие новости