ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" став свідком того, як суд захистив Миколаїв від скандального зонування території

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' став свідком того, як суд захистив Миколаїв від скандального зонування території

Одеський апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Миколаївського окружного адміністративного суду, яким було визнано незаконним план зонування території Миколаєва. Своїм вердиктом суд не задовольнив апеляційну скаргу посадовців Миколаївської міської ради.

Подробиці із судової зали повідомили активісти місцевого осередку ГО «Стоп корупції».

''СтопКор'' став свідком того, як суд захистив Миколаїв від скандального зонування території

«Вердикт суду в залі зустріли бурхливими оплесками. Варто зазначити, що буквально через годину після оголошення вердикту суду в засобах масової інформації, що підконтрольні колишнім «регіоналам» і нинішнім так званим представниками «Опозиційного блоку», почалась істерія. Деякі особи спробували звинуватити суддів в непрофесіоналізмі, а самі депутати «Опоблоку» панікують, окрім того, що їхні керманичі та поплічники під слідством по чисельних справах щодо корупції, так ще й суд їх позбавив  можливості дерибанити землю міста.

''СтопКор'' став свідком того, як суд захистив Миколаїв від скандального зонування території

Коротко нагадаємо про негатив «антинародного» зонування: йдеться про  багатомільйонну оборудку, саме така ринкова вартість сотень гектарів рекреаційних зон (лісів, парків, скверів, зелених зон, берегів річок). «Антинародне зонування» змінює їх функціональне призначення з рекреаційного на інше (наприклад, на торговельне). Згідно із законодавством, рекреаційні зони перебувають у державній власності, всі громадяни мають вільний доступ до них, приватизація заборонена. Зміна призначення дозволяє їх «прихватизувати» у приватні руки. Мільйони народних грошей потрапляють в кишені одиницям, а перед носом більшості виростають огорожі, замість парків з’являються АЗС, до води не вийти, дітям залишається гуляти на роздовбаному асфальті…. Також латифундистам надавалась можливість «узаконити» те, що раніше було захоплене у протизаконний спосіб», – розповіли деталі справи в миколаївському офісі «Стоп корупції».

''СтопКор'' став свідком того, як суд захистив Миколаїв від скандального зонування території

Другие новости