ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

Депутат Хмельницької обласної ради Андрій Гордійчук прогулює засідання сесії. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції», які слідкували за роботою органу.

«На порядку денному сесії було важливе питання про зміну акредитації спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка». А також про імовірну причетність директорки закладу до розтрати державних коштів на майже 4 мільйони гривень під час проведення ремонту та закупівлі обладнання. Такі порушення в роботі виявили під час аудиту. При цьому ми зафіксували відсутність одного з депутатів облради, героя серії наших розслідувань Андрія Гордійчука на цьому важливому для громади засіданні», – розповіли активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

Додамо, що Андрій Гордійчук був героєм розслідувань «СтопКору». Так, зокрема, журналісти з’ясували, що одіозний депутат Хмельницької обласної ради, якого перевіряє НАЗК, їздить на незадекларованій автівці. Знімальна група «СтопКору» під час спроби поспілкуватись із політиком зафіксувала чорний Мерседес з ексклюзивними номерами. Подробиці повідомили журналісти проекту.

''СтопКор'' упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

«Під час спроби взяти коментар у депутата Хмельницької облради Андрія Гордійчука журналісти знімальної групи «Стоп Корупції» виявили, що пересувається по місту пан Андрій на розкішному Мерседесі. Спілкуватися з журналістами пан Гордійчук не забажав, запитання проігнорував і швиденько втік на чорному Мерседесі з ексклюзивними номерами.

Щоправда, кому належить це коштовне авто – невідомо, адже серед трьох задекларованих транспортних засобів Мерседес не вказаний.

''СтопКор'' упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

Депутата Гордійчука «СтопКор» вистежив, влаштувавши засідку під його столичним офісом. Журналісти шукали пана Андрія вже кілька тижнів: і в Хмельницькій області – в офісах його аграрних підприємств, і в облраді, і за адресами його нерухомості. Утім, хмельницький депутат, декларацією якого зацікавились у НАЗК, уперто ігнорував дзвінки та візити журналістів. Знайти Андрія Андрійовича за адресами його столичних апартаментів в елітному районі журналістам також не вдалось.

Тож довелось шукати у коханої жінки, власниці розкішного бутика жіночої білизни La Reine.

''СтопКор'' упіймав скандального депутата Хмельницької облради Гордійчука на прогулах

До журналістів власниця бутика не вийшла, продавчині повідомили, що спілкуватися вона буде тільки через юристів. Проте з цього візиту вдалося дізнатись, що нова дружина Андрія Гордійчука також віддає перевагу німецькому автопрому.

Але найцікавіше те, що жодна з цих автівок до декларації пана Гордійчука не внесена.

За інформацією з власних джерел, хмельницький депутат дуже полюбляє коштовні автівки. Спостерігачі нарахували більше десятка різних транспортних засобів, якими користується Андрій Гордійчук», – зазначають журналісти «СтопКору».

Нагадаємо, у ході власного розслідування журналісти «СтопКору» виявили приховані факти з біографії політика, серед них дві судимості – за фінансові махінації та ДТП, а також знайшли незадеклароване майно. Бізнесменом вже зацікавились антикорупційні органи, зокрема НАЗК, та взялись за перевірку його статків.

Другие новости