ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" увійшов до складу громради при Держекоінспекції України

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' увійшов до складу громради при Держекоінспекції України

Представники від ГО «Стоп корупції» увійшли до складу громадської ради при Державній екологічній інспекції України.

«Для нас участь у громадській раді при Держекоінспекції  – це додаткова можливість виявляти екологічні порушення та за підтримки екологічної інспекції й правоохоронних органів усувати їх.

''СтопКор'' увійшов до складу громради при Держекоінспекції України

Також ми будемо інформувати громадськість про стан екології та екологічні проблеми й обговорювати шляхи їхнього вирішення», – зазначив керівник правозахисного блоку ГО «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Громадська рада при Державній екологічній інспекції є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю Державної екологічної інспекції України та її територіальних органів, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики в сфері охорони навколишнього середовища.

''СтопКор'' увійшов до складу громради при Держекоінспекції України

Додамо, що команда «Стоп корупції» постійно опікується екологічною проблематикою. Активісти регулярно проводять контроль незаконних точок видобутку піску у Києві та області, фіксують діяльність нелегальних заправних станцій та роботу несанкціонованих сміттєвих полігонів.

Зазначимо, що наразі команда проекту охоплює 25 регіональних осередків по всій Україні.

''СтопКор'' увійшов до складу громради при Держекоінспекції України

«Стоп корупції» входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі.

«СтопКор» активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми з більше ніж 20 громадськими організаціями та об’єднаннями країни.

Другие новости