ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" викрив схему незаконної вирубки дерев на Донеччині на майже 300 тисяч гривень

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' викрив схему незаконної вирубки дерев на Донеччині на майже 300 тисяч гривень

Активісти "Стоп корупції" зі Святогірська спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Донецькій області викрили незаконну схему вирубки та кронування дерев у місті Миколаївка на Донеччині. Дії зловмисників завдали місцевому бюджету збитків на загальну суму у 270 тисяч гривень. 

За даними представників проекту, до афери зі знищення зелених насаджень у місті можуть бути причетні посадовці міськради. Подробиці справи активісти виклали на сторінці спільноти у Фейсбуці.

"Попри те, що у міської ради є своє комунальне підприємство, навести лад у міському парку з деревами довірили СО ПАТ "Донбасенерго" "Слов’янська ТЕС". Коли держінспекція з'ясувала, що сухостій залишився, а здорові дерева у кількості 113 штук були спиляні та зникли з парку, представники ТЕС почали відхрещуватись – це не ми і хто це зробив – не знаємо. Отакої!

Між іншим, Державна екологічна інспекція у Донецькій області порахувала завдані державі збитки, і якщо СО ПАТ "Донбасенерго" "Слов’янська ТЕС" не доведе свою непричетність, відшкодовувати збитки доведеться саме їм.

Тут історія детективна. Як з'ясувалося, міське комунальне підприємство "Сервіскомуненерго" взагалі не проводило ніяких робіт з суцільним обрізанням крон дерев (так їх представники, принаймні, стверджують). Натомість представники підприємства​ бачили якогось чоловіка, який навіть з ними вітався, але хто такий – не знають, контактів не мають, це він зі своєю фірмою обкарнав дерева у місті! Отакої!!!

Де при цьому неподобстві була місцева влада? Може, представники влади, на яких покладено функції з благоустрою, зверталися до поліції ? Ні.

Чому? Як нам здається, влада Миколаївської ОТГ не тільки в "темі", а ще й в "долі".

https://youtu.be/0RqnxIC8euk

P.S.:  Відокремлений підрозділ ГО "Стоп корупції" міста Святогірськ висловлює вдячність Державній екологічній інспекції в Донецькій області за співпрацю, в тому числі за швидке реагування на наш інформаційний запит, завдяки чому громадськість має можливість ознайомитися з матеріалами перевірки інспекцією фактів знищення зелених насаджень у місті Миколаївка  Донецької області)" – зазначив голова святогірського осередку "Стоп корупції" Володимир Рибалкін.

Нагадаємо, днями активісти "Стоп корупції" спільно з колегами з ГО "Еко Родина" викрили схему незаконного знищення дерев у місті Миколаївка Донецької області.

https://youtu.be/rUm1g_KBdkA

Другие новости