ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" вимагав від Верховної Ради позбавити недоторканності нардепа Юрчишина

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' вимагав від Верховної Ради позбавити недоторканності нардепа Юрчишина

Активісти "Стоп корупції" провели мітинг під стінами Верховної Ради з вимогою до парламенту звернути увагу на злочинну діяльність колеги народного депутата Петра Юрчишина та його брата депутата Вінницької ОДА Миколи.

Мітингувальники вимагали від політиків висунути недовіру колезі через незаконне привласнення залізничних рейок заводу у Старокостянтинові та позбавити його депутатського імунітету.

Нагадаємо, напередодні активісти "Стоп корупції" пікетували управління поліції Вінницької області з вимогою розслідувати низку справ про напад на журналістів проекту з боку людей бізнесменів Юрчишиних.

Раніше активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту під стінами Вінницької ОДА через рейдерство з боку місцевого депутата Юрчишина.

Нагадаємо, за результатами розслідування "СтопКору" ТОВ "АП НВП "Візит", якою спільно володіють народний депутат Петро Юрчишин та брат політика і депутат Вінницької обласної ради Микола Юрчишин, у Старокостянтинові на Хмельниччині викрала у підприємства ТОВ "Строймайстер" залізничні рейки. Рейдерство відбувалося під керівництвом начальника Старокостянтинівського відділу поліції Анатолія Чубенка. Поліціянти без жодних пояснень затримали директора ТОВ "Строймайстер". Під час зйомок журналістського розслідування про викрадення залізничних рейок оборонного підприємства за знімальною групою "СтопКору" стежили невідомі. Пізніше, під час наступного етапу знімання, на журналіста та оператора проекту напав депутат Хмельницької обласної ради В'ячеслав Антонюк. У політика, а за сумісництвом співвласника компанії з оцінки нерухомості та банкрутства підприємств "Карат", хотіли дізнатись подробиці фіктивної біржової угоди, завдяки якій вдалось провернути незаконне привласнення майна заводу.

Додамо, що Рівненський апеляційний господарський суд визнав фіктивною біржову угоду, завдяки якій фірма народного депутата Петра Юрчишина отримала залізничні рейки заводу у Старокостянтинові. Відповідно до вироку суду ТОВ "Візит" має повернути заводу "Строймайстер" незаконно захоплене майно.

''СтопКор'' вимагав від Верховної Ради позбавити недоторканності нардепа Юрчишина
''СтопКор'' вимагав від Верховної Ради позбавити недоторканності нардепа Юрчишина
''СтопКор'' вимагав від Верховної Ради позбавити недоторканності нардепа Юрчишина

Другие новости