ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" виступив проти беззаконня керівника "Укрпрофоздоровниці"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' виступив проти беззаконня керівника 'Укрпрофоздоровниці'

Активісти "Стоп корупції" пікетували будівлю "Укрпрофоздоровниці", а також готель "Турист", де відбувалось засідання Президії Федерації профспілок України, членом якої є голова правління ПрАТ Микола Субота. У рамках акції активісти оприлюднили факти корупції та незаконного збагачення Суботи.

Подробиці розповіла журналістка Наталя Полинкова.

"Учасники акції роздавали інформаційні бюлетені, в яких міститься інформація про корупцію і розкішний спосіб життя голови "Укрпрофоздоровниці", а також відео його нерухомості загальною вартістю близько 1 000 000 доларів.

Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500-700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці, Стоянці, та розпочинає будівництво котеджу. І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіла журналістка.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається по курортах", – констатують учасники мітингу.

"Активісти нагадали очільнику "Укрпрофоздоровниці" про знищення Сумського рафінадного заводу, яке відбулось під час керування заводом саме Миколи Суботи. І застерегли, що сьогодні він разом з командою поплічників-земляків може довести до руїн і "Укрпрофоздоровницю".

Ми хотіли виступити на засіданні та оприлюднити зібрані факти, утім члени Президії Федерації профспілок України не надали команді "СтопКору" такої можливості", – розповіла журналістка Наталія Полинкова.

Микола Субота був присутній на засіданні Президії ФПУ, але поспіхом зник від журналістів "Стоп корупції" в приміщенні ресторану, де відбувався захід.

Команда проекту готує звернення до правоохоронних органів і контролюючих інстанцій. А також найближчим часом оприлюднить відео нерухомості очільника "Укрпрофоздоровниці" вартістю у мільйон доларів.

''СтопКор'' виступив проти беззаконня керівника ''Укрпрофоздоровниці''
''СтопКор'' виступив проти беззаконня керівника ''Укрпрофоздоровниці''
''СтопКор'' виступив проти беззаконня керівника ''Укрпрофоздоровниці''

Другие новости