ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" вручив корупційне досьє на голову правління Суботу керівнику наглядової ради "Укрпрофоздоровниці"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' вручив корупційне досьє на голову правління Суботу керівнику наглядової ради 'Укрпрофоздоровниці'

Активісти "Стоп корупції" у рамках флешмобу під стінами "Укрпрофоздоровниці" вручили корупційне досьє на голову правління підприємства Миколу Суботу його колезі, голові наглядової компанії. Про це з місця події повідомили учасники акції.

''СтопКор'' вручив корупційне досьє на голову правління Суботу керівнику наглядової ради ''Укрпрофоздоровниці''

"Роздали листівки та передавали їх у приміщення, оскільки нас не впускають. Поспілкувались із людьми, які там працюють, але сказати щось стосовно корупційних схем Суботи, вони не можуть. Особисто в руки передали листівку голові наглядової ради Романюку.

''СтопКор'' вручив корупційне досьє на голову правління Суботу керівнику наглядової ради ''Укрпрофоздоровниці''

Звернень щодо Суботи, на жаль, не було, але ми змогли обмінятись контактами із чоловіком, який працював під керівництвом Суботи та Романюка та надав інформацію про заступника Саєнка В.В., який зараз там працює", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше "СтопКор" неодноразово приходив в оздоровницю по коментар голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ"Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається на елітні курорти", – додали стопкорівці.

Другие новости