ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зафіксував дві вантажівки на незаконній точці видобутку піску у Голосієво

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зафіксував дві вантажівки на незаконній точці видобутку піску у Голосієво

Активісти "Стоп корупції" засікли дві вантажівки, які завантажилися піском на незаконній точці видобутку на озері Миколайчик у Голосіївському районі столиці.

Представники проекту прослідкували за машинами на місце вивантаження. Подробиці повідомили активісти.

"Дві машини на завантаженні. Чекаємо, коли будуть виїжджати й будемо за ними слідувати. Приїхали з Миколайчика на будівництво "Петровський квартал". Поспілкувались із виконробом будівництва. Йти на контакт він відмовлявся. Сказав, що в них є людина, яка домовляється за постачання піску. Номер телефону постачальника давати відмовився. Передати наші контакти також навідріз відмовився. Пішов на конфлікт.

Ми викликали поліцію для з'ясування, на якій підставі проходила закупка піску з точки на озері Миколайчик. Також заразом попросили перевірити документи по закупці продукції. Ми написали свої пояснення щодо ситуації. Правоохоронці сказали, що оскільки є відкрите кримінальне провадження, то всі пояснення передадуть туди. Стосовно перевірки постачальника зазначили, що цим повинно зайнятись Голосіївське ГУ НП, оскільки справа перебуває у них", – зазначили активісти "Стоп корупції".

''СтопКор'' зафіксував дві вантажівки на незаконній точці видобутку піску у Голосієво
''СтопКор'' зафіксував дві вантажівки на незаконній точці видобутку піску у Голосієво

Другие новости