ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зафіксував рух спецтехніки на незаконній піщаній точці у Ходосівці на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зафіксував рух спецтехніки на незаконній піщаній точці у Ходосівці на Київщині

Під час об'їзду точок з незаконного видобутку піску активісти "Стоп корупції" заїхали на об'єкт у Ходосівці.

Подробиці повідомили представники проекту.

"На території машини возили пісок, однак за межі не виїздили. Ми викликали поліцію, щоб правоохоронці перевірили, що відбувається. Але поки очікували на патруль, який з'явився через дві години, техніка завмерла. Ми написали заяву та пояснення", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, активісти та журналісти "Стоп корупції" провели серію розслідувань та домоглися закриття скандальної масштабної точки з нелегального видобутку копалин в селі Ходосівка. Додамо, що раніше розслідувачі з'ясували, що підприємці розставили техніку на трьох озерах на східних межах села Ходосівка. Там було 4 земснаряди, бульдозери, навантажувачі.

Щодня бізнесмени здійснювали видобуток піску з озер, його намив на берег, складання та продаж за готівку велико- та дрібногуртовими партіями. Такими темпами за рік у Ходосівці видобували до 150-200 тисяч тонн піску і заробляли до 14 мільйонів гривень, про це свідчать результати розслідування.

Активісти планують домогтись остаточного закриття точки, конфіскації спецтехніки та притягнення розкрадачів надр до кримінальної відповідальності.

''СтопКор'' зафіксував рух спецтехніки на незаконній піщаній точці у Ходосівці на Київщині
''СтопКор'' зафіксував рух спецтехніки на незаконній піщаній точці у Ходосівці на Київщині

Другие новости