ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор зафіксував стихійне сміттєзвалище на території стратегічного підприємства на Дніпропетровщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор зафіксував стихійне сміттєзвалище на території стратегічного підприємства на Дніпропетровщині

На території  першого поясу зони санітарної охорони стратегічного  підприємства Марганецького водоканалу скинули близько 150 кубометрів будівельного та побутового сміття. 

''СтопКор зафіксував стихійне сміттєзвалище на території стратегічного підприємства на Дніпропетровщині

За попередніми оцінками, сміття вивозилось із будівлі колишнього пологового будинку – це і цегла, і бетонні перекриття, і лінолеум, і дерев'яні залишки і навіть журнали строгого обліку сильнодіючих отрутних речовин та інше. Про це з місця подій повідомляють активісти марганецького осередку «Стоп корупції».

''СтопКор зафіксував стихійне сміттєзвалище на території стратегічного підприємства на Дніпропетровщині

«Міська влада вирішила влаштувати стихійне сміттєзвалище. Виникає дуже багато запитань до «свиней» які це роблять. Адже є прислів’я – де живуть, там не смітять. Але це не до нашої влади – їй треба поспіхом відкрити магазин. Ще більше запитань виникає до влади стосовно законності надання майна територіальної громади під цей самий магазин, а також стосовно законності перебудови приміщень. З цього приводу марганецький осередок ГО «Стоп корупції» звернувся до правоохоронних органів», – зазначають у марганецькому осередку «Стоп корупції».

Другие новости