ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" залишив послання на асфальті для директора "Київавтодору"

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' залишив послання на асфальті для директора 'Київавтодору'

Активісти "Стоп корупції" залишили послання на асфальті біля будинку очільника КП "Київавтодор" Олександра Густєлєва, який, за інформацією журналістів, може бути замішаний у масштабній корупційній схемі та розкраданні бюджетних коштів. Під вікнами оселі Густєлєва на київських Осокорках представники проекту написали "Густєлєв-корупціонер" і заразом у такий спосіб поінформували сусідів чиновника про імовірні джерела його додаткових надходжень.

Додамо, що днями активісти "Стоп корупції" у рамках акції протесту проти корупційних схем у "Київавтодорі" привезли під стіни відомства пам'ятник зі світлинами посадовців, які можуть бути причетними до розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Представники проекту намагались отримати роз'яснення щодо корупції у КП від очільника Густєлєва, утім вкотре не застали його на робочому місці. Подробиці автори акції виклали у сюжеті.

"Наприкінці минулого року співробітники Національної поліції, Генпрокуратури та КМДА провели обшуки в "Київавтодорі" у справі щодо розтрати коштів в особливо великих розмірах.

Тоді затримали п'ятьох співробітників підприємства.

Журналісти "СтопКору" багато разів намагалися поспілкуватися з директором "Київавтодору" Олександром Густєлєвим. Утім, на роботі в прийомні дні та навіть за адресами його декількох квартир знімальна група його не застала, схоже, що він тікає від журналістів.

Тому ми приїхали під стіни відомства та провели акцію, щоб донести до громадськості інформацію про можливу корупційну діяльність керівництва "Київатодору".

Ми привезли до відомства портрети очільника відомства на трафареті для пам'ятника йому.

Ми прагнемо добитись звільнення та покарання корупціонера Густєлєва", – розповіли журналісти "СтопКору".

Про все детально у сюжеті.

https://youtu.be/tNHm6Ud8w2w

Другие новости