ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" запідозрив суддю Дарницького суду після рішення про відмову в арешті спецтехніки нелегалів з Видубичів у корупції

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' запідозрив суддю Дарницького суду після рішення про відмову в арешті спецтехніки нелегалів з Видубичів у корупції

Суддя Дарницького районного суду Києва не врахувала під час винесення вердикту низку доказів з боку прокурора та слідчого у справі про незаконну діяльність з видобутку піску з боку ПАТ "Мостобуд" по вулиці Промисловій, 4 у Києві. Суддя проігнорувала факт нецільового використання земельної ділянки, а також відсутність спецдозволів компетентних структур на використання намитого піску.

Про це після ознайомлення з текстом ухвали повідомили юристи "Стоп корупції".

"На нашу думку, корумпованість рішення та заангажованість позиції суду полягає у тому, що служителька Феміди не взяла до уваги факти, які у ході судового засідання озвучили прокурор та слідчі. Йдеться про нецільове використання земельної ділянки та відсутність спецдозволу від Держгеонадр на використання піску. Суддя в ухвалі навіть не згадала про ці документи.

Своє рішення про відмову на арешт техніки компанії "Мостобуд" суддя базувала на тому, що представники ПАТ надали дозвіл на розчистку дна водосховища.

Однак і тут є порушення: нецільове використання піску для перевалки та реалізації", – зазначають юристи "Стоп корупції".

Додамо, за даними "СтопКору", у Голосіївському районі м. Києва, на береговій лінії річки Дніпро по вул. Промислова, 4, на земельній ділянці з кадастровим номером 8000000000:90:116:0053, розміром 16,79, здійснюється складування у промислових масштабах близько 300 тис. тонн незаконно видобутої корисної копалини будівельного характеру – піску, а також його перевалка та відвантаження. Дана земельна ділянка, відповідно до інформації з Державного земельного кадастру, є комунальною власністю та надана в оренду Київською міською радою в 2015 р. ПАТ "Мостобуд" (ЄДРПОУ 1386326). Цільове призначення ділянки: "промисловості, комерційного використання і громадського призначення".

Пісок видобутий поруч з даною ділянкою в річці Дніпро 3-ма земснарядами без отримання спеціального дозволу на видобуток піску Державної служби геології та надр України.

З метою уникнення кримінальної відповідальності працівники ПАТ "Мостобуд" під час перевірок правоохоронців вводять останніх в оману, показуючи наступні документи на пісок:

  • видобутий пісок з річки Десна;
  • документи на днопоглиблювальні роботи та отриману в результаті глиняно-піщану суміш", – зазначають юристи проекту.

Слідчі водної поліції у річковому порту "Київ" ГУ НП у м. Києві після повідомлення про злочин з боку "СтопКору" порушено кримінальне провадження за даним фактом №12017100160000027.

Другие новости