ПоддержатьУкраїнська

"СтопКору" вдалося з'ясувати, чому в Україні саботують процеси, спрямовані на ускладнення діяльності контрабандистів

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКору' вдалося з'ясувати, чому в Україні саботують процеси, спрямовані на ускладнення діяльності контрабандистів

Податкова пропонує нову корупційну схему: як вдалося з'ясувати журналістам "СтопКору", вже у найближчому майбутньому на електронні акцизні марки планують виділити шалені кошти. Та чи вирішить це проблему нелегальної торгівлі? 

Стопкорівці спробували дізнатися, хто з вітчизняних політиків та чому намагається перешкодити боротьбі з контрабандою цигарок. Як стало відомо, у держбюджет на 2018 рік планують закласти 4 мільярди гривень на запровадження та друк електронних акцизних марок. Утім звідки така цифра і чому не проводять тендер серед виробників та постачальників – ані в Мінфіні, ані в ДФС журналістам пояснити так і не змогли.

Натомість автора сюжету з'ясувала, що контрабанда тютюнових виробів на кордоні набирає шалених обертів. Як зазначив очільник Чернівецького осередку "СтопКору" Валерій Аіріні, виникає враження, що будь-які процеси навіть на законодавчому рівні, що спрямовані на ускладнення роботи контрабандистів, саботуються, адже наразі тютюнові потоки – то ціла мафіозна структура, що складається з купи посадовців.

- Два місяці тому ми викрили партію контрабанди. Тоді це було 32 тисячі ящиків цигарок. Ми не робимо піар з цього, як Держприкордонслужба – знайде там три ящики цигарок і гучно оприлюднює цю новину, – підкреслив активіст Чернівецького осередку ГО "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

Зрештою, "СтопКор" дізнався, як зупинили контрабанду цигарок у Європі та хто в Україні сидить на потоках нелегального заробітку. Детальніше – дивіться у новому журналістському розслідуванні.

https://youtu.be/9Uk9Lm9Jn3I

Другие новости