ПоддержатьУкраїнська

Суд розпочав розгляд справи нападника на Окуєву і Осмаєва

StopCor
StopCor

StopCor

Суд розпочав розгляд справи нападника на Окуєву і Осмаєва

У четвер, 31 травня Подільський районний суд приступив до розгляду справи кілера, який в червні 2017 року здійснив замах на добровольців Аміну Окуєву і Адама Осмаєва. Про це сказав народний депутат Антон Геращенко, виступаючи на відкритті виставки в Національному військово-історичному музеї України, присвяченій українським добровольцям в кавказьких війнах і кавказьким добровольцям у війні за суверенітет і територіальну цілісність України, передає кореспондент УНН.

"Що стосується ситуації, яка була рік тому, то кілер, який намагався вбити Аміну і Адама, знаходиться вже рік в СІЗО - вчора Подільський районний суд приступив до розгляду його справи. Кілер попросив розглянути цю справу судом присяжних і справа буде слухатися в Подільському суді", – сказав народний депутат.

Він заявив, що впевнений – існує лише одне можливе рішення суду в справі кілера.

"Це присудження максимально можливого терміну покарання для підлого вбивці", – зазначив він.

Відзначимо, в справі з розслідування вбивства учасниці АТО, активістки та громадського діяча Аміни Окуєвої (Наталії Никифорової) прогрес відсутній. Про це заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко в ефірі програми "Право на владу" в ефірі одного з українських телеканалів.

Другие новости