ПоддержатьУкраїнська

Суд виніс ізмаїльцю вирок за вчинення домашнього насильства

StopCor
StopCor

StopCor

Суд виніс ізмаїльцю вирок за вчинення домашнього насильства

30-річного правопорушника зобов’язали пройти корекційну програму та призначили покарання у вигляді сорока годин громадських робіт.

Із заявою про знущання батька над синами восьми та дев’яти років до Ізмаїльського відділу поліції звернулася мати хлопчиків.

В ході перевірки з’ясувалося, що заявниця живе з трьома неповнолітніми дітьми та колишнім чоловіком. У той день 30-річний батько прийшов додому нетверезим та почав кричати на синів, які гралися. Крики перейшли на нецензурну лайку, а потім чоловік ще й штовхнув одного з хлопчиків. Мати в цей час була на роботі, і про те, що сталося, їй розповіла нянька, яка наглядала за дітьми.

Суд виніс ізмаїльцю вирок за вчинення домашнього насильства

«Чоловік раніше вже притягувався до адміністративної відповідальності за домашнє насильство над дружиною. У минулому році дільничні склали на нього два протоколи. Цього разу працівники ювенальної поліції зібрали матеріали, які підтверджують факт насильства, та склали протокол за ч.2 ст.173-2 КУпАП. Матеріали спрямували до Ізмаїльського суду, який, враховуючи, що правопорушення вчинено повторно, призначив дебоширу покарання у вигляді громадських робіт строком 40 годин та зобов’язав пройти корекційну програму», - розповіла старший інспектор ювенальної превенції Ізмаїльського ВП Ольга Владичко.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

Другие новости