ПоддержатьУкраїнська

Судді з Львівщини повідомили про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Судді з Львівщини повідомили про підозру

2 березня 2020 року в.о. голові одного з районних судів Львівської області, викритому «на гарячому», повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України («Одержання неправомірної вигоди).

Документ підписав Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Як встановило слідство, служитель Феміди вимагав неправомірну вигоду за сприяння у непритягненні особи до адміністративної відповідальності. Одразу після отримання грошей його викрили детективи Національного бюро.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ здійснюють із грудня 2019 року.

Зауважимо, що цього суддю вдруге притягають до кримінальної відповідальності в межах розслідування Національного бюро. В попередній раз це сталося наприкінці 2018 року. Тоді служителя Феміди викрили на отриманні 1 тис. євро за непритягнення особи до адміністративної відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Розслідування цього епізоду закінчено, справа слухається в суді.

Застереження. Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости