ПоддержатьУкраїнська

Суддю-корупціонера із Сєвєродонецька НАБУ викликає на суд

StopCor
StopCor

StopCor

Суддю-корупціонера із Сєвєродонецька НАБУ викликає на суд

Національне антикорупційне бюро викликало на 22 червня суддю Сєвєродонецького міського суду Луганської області Руслана Юхимука, підозрюваного у скоєні низки злочинів, в тому числі отриманні хабаря, для ознайомлення з матеріалами провадження у зв'язку з завершенням досудового розслідування.

Про це йдеться у оприлюденній НАБУ повістці на ім'я судді Р.Юхимука.

Як зазначається у повістці, суддю викликають як підозрюваного до детектива НАБУ "для проведення процесуальних дій,… а саме для отримання доступу до матеріалів провадження у зв'язку з завершенням досудового розслідування та відкриття матеріалів".

Нагадаємо, 19 квітня Верховна Рада України надала згоду на затримання та арешт (взяття під варту) судді Сєвєродонецького міського суду Луганської області Юхимука Руслана Степановича.

Як відомо, у грудні 2015 року року детективи Національного антикорупційного бюро затримали суддю Р.Юхимука за хабар 4 тис. доларів, який він вимагав за звільнення особи від відбування покарання і зняття арешту з майна.

Йому інкимують вчинення злочинів за ч.3 ст. 368 (отримання хабаря службовою особою в особливо великому розмірі), ч.2. ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення з корисливих мотивів), ч.3. ст. 358 (використання завідомо підробленого документа), ч.1 ст. 263 (придбання та зберігання боєприпасів без передбаченого законом дозволу) ККУ.

Суддя Р.Юхимук перебуває у розшуку з 28 січня 2016 року .

Другие новости