ПоддержатьУкраїнська

Суддю незаконно створеного російського окупаційного суду засуджено до 12 років позбавлення волі за державну зраду

StopCor
StopCor

StopCor

Суддю незаконно створеного російського окупаційного суду засуджено до 12 років позбавлення волі за державну зраду

За публічного обвинувачення Офісу Генерального прокурора Святошинський райсуд м. Києва в порядку спеціального судового провадження визнав винним суддю Красногвардійського районного суду АР Крим у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України), призначивши покарання - 12 років позбавлення волі.

В ході судового розгляду встановлено, що громадянин України - суддя вказаного суду у березні – листопаді 2014 року забезпечував становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим. Окрім того, він, будучи призначеним на посаду судді так званого «Красногвардійського районного суду Республіки Крим Російської Федерації», виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим.

Таким чином, зазначена особа умисно надала допомогу РФ в проведенні підривної діяльності проти України на шкоду суверенітету та територіальній цілісності нашої держави.

Загалом в процесі судового розгляду знаходяться понад 100 кримінальних проваджень за фактами державної зради суддів.

Другие новости