ПоддержатьУкраїнська

Суддю Швеця, звинуваченого у шахрайстві, ВККСУ відсторонила від посади

StopCor
StopCor

StopCor

Суддю Швеця, звинуваченого у шахрайстві, ВККСУ відсторонила від посади

ВККСУ відсторонила від посади "закарпатського" суддю Вищого господарського суду, звинуваченого в шахрайстві.

За результатами розгляду клопотання Генерального прокурора України, у середу, 7 вересня 2016 року, Вищою кваліфікаційною комісією суддів України прийнято рішення про відсторонення від посади строком на два місяці судді Вищого господарського суду України Віктора Швеця, пише Закарпаття онлайн.

27 липня 2016 року, в ході досудового розслідування, яке здійснюється слідчим відділом управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генпрокуратури, Генеральним прокурором України Юрієм Луценком вручено повідомлення про підозру В.Швецю за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КК України, а саме у закінченому замаху на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; завідомо неправдивому повідомленні органу досудового розслідування про вчинення злочину, зі штучним створенням доказів обвинувачення, з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб; а також у завідомо неправдивому показанні, вчиненому з корисливих мотивів.

Віктор Швець народився 26 жовтня 1959 р. у м. Виноградові Закарпатської області. 3 1989 р. стажист, адвокат Берегівської юридичної консультації Закарпатської обласної колегії адвокатів. У червні 1996 р. В.О. Швець був призначений на посаду судді Мукачівського міського суду Закарпатської області. З 1999 по 2004 рік очолював Свалявський районний суд, паралельно викладав у Національному університеті харчових технологій на факультеті економіки і права. У 2007 році став суддею Вищого Господарського Суду України, де працював дотепер.

Другие новости