ПоддержатьУкраїнська

Судитиму службовця комунального підприємства м. Харкова за несплату ЄСВ на суму 71 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Судитиму службовця комунального підприємства м. Харкова за несплату ЄСВ на суму 71 млн грн

За погодженням з Офісом Генерального прокурора та прокуратурою Харківської області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно службової особи одного з комунальних підприємств м. Харкова, що реалізує діяльність з постачання пари та гарячої води, за фактом ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ч. 3 ст. 212-1 КК України).

За даними слідства, службова особа комунального підприємства у період з жовтня 2019 року по квітень 2020 року не сплатила єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при нарахуванні та виплаті заробітної плати працівникам. Внаслідок цих неправомірних дій державі завдано збитків на 71 млн грн.

Завдяки вжитим працівниками прокуратури та податкової міліції заходам у ході досудового розслідування завдана державі шкода відшкодована у повному обсязі.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Харківській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Харківської області

Другие новости