ПоддержатьУкраїнська

Судитимуть 11 членів злочинної організації, які незаконно займались гральним бізнесом

StopCor
StopCor

StopCor

Судитимуть 11 членів злочинної організації, які незаконно займались гральним бізнесом

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 11 осіб за фактами створення злочинної організації та зайняття гральним бізнесом (ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 1 ст. 203-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що учасники злочинної організації упродовж 2019-2020 років займались незаконною діяльністю, пов’язаною із зайняттям гральним бізнесом. Зокрема, вони організували та забезпечили функціонування трьох гральних закладів з наданням доступу до азартних ігор на території м. Херсона.

Під час проведення обшуків правоохоронцями вилучено та в подальшому судом арештовано 1060 одиниць комп’ютерної техніки, виручені від незаконного зайняття гральним бізнесом грошові кошти, чорнову документацію.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости