ПоддержатьУкраїнська

Сумський прикордонник може отримати десять років за 700 дол. хабара

StopCor
StopCor

StopCor

Сумський прикордонник може отримати десять років за 700 дол. хабара

Охоронець кордону одержав 700 доларів.

Військовою прокуратурою Сумського гарнізону Центрального регіону України направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням військовослужбовця одного з прикордонних загонів Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, повідомляє прес-служба військової прокуратури.

Вказана особа вимагала та одержала грошові кошти в сумі 700 доларів США у якості неправомірної вигоди за сприяння громадянину в безперешкодному незаконному переміщенні товарів народного споживання на територію Російської Федерації та у зворотному напрямку через ділянку кордону у Краснопільському районі Сумської області, за що була затримана наприкінці квітня 2016 року працівниками військової прокуратури гарнізону.

Відповідно до санкції ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, разом із конфіскацією майна.

Другие новости