ПоддержатьУкраїнська

Танки і "Гради" в зоні конфлікту: Росія знову перекидає військову техніку на схід України

StopCor
StopCor

StopCor

Танки і 'Гради' в зоні конфлікту: Росія знову перекидає військову техніку на схід України

Місія ОБСЄ з тривогою інформує про можливість нового витка ескалації військового конфлікту на Донбасі: охоплена війною територія знову заповнюється військовою технікою, а бойовики відмовляються відводити від лінії розмежування знаряддя, заборонені мінським домовленостями.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ у своєму регулярному звіті інформує про знайдені в зоні конфлікту заборонені знаряддя. Так, в районі селища Новоамвросіївське (знаходиться під контролем терористів) ними зафіксовано чотири системи залпового вогню БМ-21 "Град".

Такі дані були озвучені на прес-конференції представників ОБСЄ в неділю, 18 листопада.

Танки і ''Гради'' в зоні конфлікту: Росія знову перекидає військову техніку на схід України

Також опублікована відповідна інформація на спеціальному порталі організації. Там не приховують стурбованості стану справ в зоні конфлікту і повідомляють про численні порушення. За даними повітряного спостереження СММ, зробленого за допомогою безпілотників, було зафіксовано 29 танків (невстановленого типу) біля Круглика і 18 одиниць причіпної артилерії біля Мирного, 76 бойових броньованих машин (невстановленого типу) біля Бугаївки, 23 ББМ (невстановленого типу) недалеко від Шимшинівки й 79 ББМ (невстановленого типу) біля Мирного.

Нагадаємо, волонтерська організація, посилаючись на дані ОБСЄ, заявляє про невтішні перспективи загострення протистояння на Донбасі. Жителі багатьох окупованих міст також заявляють про збільшення кількості військової техніки, що прибула з РФ.

Другие новости