ПоддержатьУкраїнська

Територіальній громаді на Миколаївщині повернуто сільгоспземлі вартістю понад 3 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Територіальній громаді на Миколаївщині повернуто сільгоспземлі вартістю понад 3 млн грн

Вознесенська місцева прокуратура забезпечила реальне виконання судового рішення про повернення Олександрівській об’єднаній територіальній громаді земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 56 га вартістю понад 3 млн грн. На теперішній час їх повернуто за актами приймання-передачі.

Так, землі були надані у 1993 році фізичній особі на підставі державного акту на право постійного користування, проте у 2014 році вона померла і право користування припинилось. Ділянки підлягали поверненню державі, однак використовувались фермерським господарством за відсутності будь-якої правової підстави, що залишилось поза увагою відповідного органу виконавчої влади у сфері земельних відносин.

У зв’язку з цим прокуратура відреагувала на порушення вимог законодавства та інтересів держави і пред’явила до суду позов про визнання недійсними свідоцтв про право на спадщину за законом та повернення земельних ділянок. Його задоволено у повному обсязі. Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Другие новости