ПоддержатьУкраїнська

Тернопільський прокурор-хабарник пішов у декрет, щоб "перечекати" невезучий період

StopCor
StopCor

StopCor

Тернопільський прокурор-хабарник пішов у декрет, щоб 'перечекати' невезучий період

Заступник прокурора Тернопільщини, якого затримувало НАБУ, вирішив перечекати буремні часи у декретній відпустці.

Наприкінці лютого в кабінетах тернопільських правоохоронців та прокурорів пройшла низка обшуків, передає Depo.Хмельницький.

Серед гучних імен корупціонерів у погонах було названо й прізвище заступника прокурора Тернопільської області Івана Антюка.

У нього в кабінеті детективи НАБУ знайшли значні суми грошей та інші докази корупційних дій. Тоді звучали гучні заяви про боротьбу з корупцією, проте, слова так і залишилися просто словами.

Як повідомили у фейсбуці активісти тернопільського "Автомайдану", Антюк придумав, як отримувати прокурорську зарплатню надалі.

"Два місяця по антикорупційному розслідування стосовно посадових осіб прокуратури Тернопільської області, а фактично нічого не змінилося.

Обласні прокурорчики, скориставшись бардаком в генпрокуратурі, вирішують свою подальшу долю та готують теплі місця для власного майбутнього.

За наявною у нас інформацією, заступник прокурора області Іван Антюк, який сьогодні відсторонений від роботи внаслідок підозри у хабарі в 300 тис. грн., вже давно повинен був бути звільнений, адже подання стосовно нього було подано ще 2 місяці тому. Натомість Антюк нещодавно написав заяву на відпустку по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку", - повідомили активісти.

Отже, зампрокурора обласної прокуратури звісно хоче перечекати невезучий період, щоб потім вийти на роботу і далі "боротися" з корупцією.

Активісти закликають НАБУ і навіть президента покласти край такому свавіллю і покарати корупціонера згідно закону.

Другие новости

186,6 млн. грн. 'боевых' выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

186,6 млн. грн. "боевых" выплатили не воюющим военнослужащим — Минобороны

На практике выявлено, что некоторые военнослужащие, находящиеся в постоянных пунктах дислокации и выполняющие функции, не связанные с прямым участием в боевых действиях, получали дополнительные выплаты