ПоддержатьУкраїнська

Тернопільського прокурора Віталія Сідорова посадили під домашній арешт

StopCor
StopCor

StopCor

Тернопільського прокурора Віталія Сідорова посадили під домашній арешт

Тернопільський прокурор Віталій Сідоров – під домашнім арештом. Днями працівники НАБУ затримали високопосадовця з підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

Правоохоронці підозрюють, що пан Сідоров разом із колегою з обласної прокуратури вимагали хабар розміром у 300 тис. грн.

На гачок НАБУ Віталій Сідоров попався вперше. У свій час співробітники Бюро уже робили обшуки в обласній прокуратурі, але тоді міському прокурору вдалося уникнути неприємностей, як і люстрації вцілому.

Це не давало спокою тернопільським активістам громадських організацій, які днями проаналізували декларацію посадовця і викрили у ній багато невідповідностей. Як повідомлється, у декларації за 2013 рік вказано, що Віталій Сідоров володів автомобілем Audi А6, у 2014 цей транспортний засіб зник із декларації прокурора, а у 2015 з'явився у власності членів його родини. Де автотранспортний засіб перебував у 2014 році, – невідомо.

Стосовно нерухомого майна Віталія Михайловича, то він має квартиру в м. Кременець 52,9 м2, проте проживає уже 3 роки поспіль в будинку, який перебуває в користуванні площею 264,1 м2. Довгострокова оренда будинків у Тернополі та передмісті, за ринковими цінами, становить від 350 дол. США за місяць.

Відтак, за рік ця сума складає більше 100 тис. грн., що становить понад 60% від доходу. У декларації Сідорова В. М. не відображено домоволодіння у м. Кременець, що відповідно до відомостей з реєстру прав власності на нерухоме майно належить дружині Сідоровій І. А. з 2004 року.

На переконання громадських активістів, головний прокурор Тернополя приховав чимало своїх володінь і зробив це лише тому, що громаді було б важко пояснити, звідки у нього такі статки, які на одну прокурорську зарплату не придбати. Однак останні заяви НАБУ усе пояснюють.

Другие новости