ПоддержатьУкраїнська

Терористи налаштовані на ескалацію збройного конфлікту на Донбасі - Мотузянік

StopCor
StopCor

StopCor

Терористи налаштовані на ескалацію збройного конфлікту на Донбасі - Мотузянік

Ватажки терористичних "ДНР" і "ЛНР" не мають наміру виконувати Мінські домовленості, будучи налаштованими на ескалацію збройного конфлікту на Донбасі.

Про це заявив спікер українського оборонного відомства Олександр Мотузянік.

За його словами, на сьогодні проросійські бойовики намагаються розширити географію ведення бойових дій на Донбасі, при цьому збільшуючи кількість провокаційних обстрілів позицій українських військовослужбовців. Це свідчить про те, каже Мотузянік, що бойовики налаштовані на подальшу ескалацію збройного конфлікту.

На підтвердження своїх слів Мотузянік зазначив, що за минулу добу на Донбасі ворог відкривав вогонь 60 разів. Так, на луганському напрямку бойовики здійснили 15 обстрілів. Тим часом на донецькому і маріупольському напрямках бойовики відкривали вогонь 22 і 23 рази відповідно.

Раніше Мотузянік повідомив про те, що минулу добу в зоні АТО пройшли без втрат для українських військових, проте в результаті ворожого обстрілу один боєць отримав поранення. Спікер Міноборони також підкреслив, що бойовики здійснюють провокаційні обстріли з метою дискредитації бійців ЗСУ.

Другие новости