ПоддержатьУкраїнська

Терористичні розбірки: у "ДНР" арештували чергового "міністра"-корупціонера

StopCor
StopCor

StopCor

Терористичні розбірки: у 'ДНР' арештували чергового 'міністра'-корупціонера

Ватажки "ДНР" продовжують проводити між собою "розбірки". Після арешту "міністра вугілля" в "республіці" було заарештовано "міністра транспорту" Ігоря Андрієнка. Стало відомо, яку суму не поділили кремлівські найманці.

Новину повідомляють контрольовані сепаратистами медіа, передає "Преса України".

За даними Telegram-каналу "Донецький Абориген", бойовики "ДНР" заарештували так званого виконувача обов’язків міністра транспорту Ігоря Андрієнка. Як відомо, затримання відбулось 26 червня, у день народження ватажка "республіки" Олександра Захарченка.

Як відзначають ЗМІ, таким чином Захарченку зробили "подарунок". Крім того, арешт Андрієнка начебто планувався й раніше, однак з невідомих причин дійство відкладали.

Терористичні розбірки: у ''ДНР'' арештували чергового ''міністра''-корупціонера

"Арешт стався в центрі міста, публічно", – розповів блогер.

Також відомо, що після цього у так званому міністерстві пройшли обшуки. За попередніми даними, "міністра" звинуватили у корупції, а саме отриманні "відкатів" під час закупівель для залізниці та ремонту доріг. Так, блогер наголосив, що заявлена сума претензії доходить до 3 мільярдів рублів, що еквівалентно трохи більше як 417 млн грн.

Нагадаємо, посаду міністра прихильник Кремля отримав у березні 2016 року. Ще до вторгнення російських найманців на Донбас він був депутатом однієї з райрад міста. До слова, раніше у "ДНР" бойовики затримали "міністра вугілля та енергетики" Едуарда Голенка та ще 21 співробітника так званого міністерства. Причина та ж – розкрадання коштів в особливо великих розмірах.

Другие новости