ПоддержатьУкраїнська

У Бахмуті народний депутат побив поліцейського

StopCor
StopCor

StopCor

У Бахмуті народний депутат побив поліцейського

Вчора, 4 лютого, на блокпосту в Бахмуті Донецької області один з народних депутатів України, які беруть участь в блокаді залізничного переїзду, вдарив співробітника поліції.

Відповідну інформацію надали у Відділі комунікації поліції Донецької області.

Повідомляється, що 4 лютого на блокпосту в Бахмуті правоохоронцями був зупинений автомобіль, в якому знаходилися 8 людей у ​​військовій формі. При цьому в одного з них був помічений карабін СКС. У поліції пояснили, що транспортний засіб був зупинений в рамках контрдиверсійних заходів, що проводяться в області з метою запобігання трафіку нелегальної зброї і його витоку в мирні області України.

Присутній на місці народний депутат почав конфліктувати з поліцейськими, тим самим перешкоджаючи здійсненню перевірки. Правоохоронці зазначили, що народний обранець поводився вкрай агресивно, використовував нецензурну лексику і погрожував відібрати у них зброю, якщо даний автомобіль перевірятимуть і на інших блокпостах. У результаті конфлікт загострився настільки, що нардеп вдарив одного з поліцейських в область грудей.

Потерпілий був змушений звернутися в медичний заклад з забоєм грудної клітини. Відомості щодо даної події внесені до Єдиного журналу обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події. Потерпілий перебуває в лікарні.

Раніше учасники блокади виявили зброю в поїзді, що прямував на окупований Донбас.

Другие новости

Оккупанты захватили объекты 'Херсоноблэнерго', которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Оккупанты захватили объекты "Херсоноблэнерго", которые обеспечивали поставку электроэнергии в область

Представители оккупационных властей Херсонщины вместе с рашистскими спецслужбами захватили объекты, которые обеспечивали поставку и распределение электрической энергии потребителям области