ПоддержатьУкраїнська

У Білгороді-Дністровському суд виніс вирок обвинуваченому у зберіганні наркотиків

StopCor
StopCor

StopCor

У Білгороді-Дністровському суд виніс вирок обвинуваченому у зберіганні наркотиків

Чоловікові призначили покарання у вигляді 1700 гривень штрафу. Ще 2826,18 гривень засуджений сплатить на користь держави за проведення експертизи наркотичних засобів.

Як повідомлялося раніше, у листопаді  минулого року під час санкціонованого обшуку у 58-річного жителя району співробітники сектору кримінальної поліції Білгород-Дністровського ВП вилучили зброю та більше двох кілограмів наркотиків.

«В ході слідства експертиза встановила, що вилучена речовина - це канабіс, вага якого відноситься до категорії великих розмірів наркотичних засобів. Відносно чоловіка склали обвинувальний акт за ч. 2 ст. 309 КК України та разом з матеріалами провадження скерували до суду», - розповів т.в.о.начальника Білгород-Дністровського ВП Олександр Гнєдов.

Суд визнав правопорушника винним у незаконному зберіганні наркотичних засобів та в якості покарання призначив йому штраф у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та сплату на користь держави коштів за проведення експертизи.

Досудове слідство за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами  або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України поліцейські також завершили. Наразі матеріали справи з обвинувальним актом знаходяться на розгляді суду.

Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області

Другие новости