ПоддержатьУкраїнська

У Брянці бойовиками командують п'яні офіцери-наркомани – ГУР

StopCor
StopCor

StopCor

У Брянці бойовиками командують п'яні офіцери-наркомани – ГУР

Військовослужбовці підрозділів бойовиків "ЛНР" в окупованій Брянці невдоволені офіцерами РФ, які командують ними у стані алкогольного і наркотичного сп'яніння.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Рядові та сержанти підрозділів 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК виказують невдоволення рішеннями та розпорядженнями офіцерів ЗС РФ ланки "рота – батальйон", які приймаються ними у стані алкогольного сп'яніння або під впливом наркотичних речовин", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що це призводить до втрат особового складу у підрозділах бойовиків "ЛНР". Вони з'ясували, що командування бригади ігнорує чисельні скарги підлеглих на офіцерів РФ. Відмічається зниження морально-психологічного стану, що насамперед пов'язано зі зростанням недовіри військовослужбовців до командного складу.

Раніше повідомлялося, що командири підрозділів морської піхоти збройних сил РФ в окупованому Новоазовську змушують робочих брати участь у бойових діях.

Нагадуємо, російське військове командування на Донбасі під час перевірки боєготовності виявило, що у Донецьку третина особового складу 100 бригади ЗС РФ самовільно залишила позиції.

Другие новости