ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря повернути земельну ділянку вартістю 58 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі прокуратура вимагає від недобросовісного орендаря повернути земельну ділянку вартістю 58 млн грн

Дніпропетровська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Дніпровської міської ради до двох підприємств про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки вартістю 58 млн грн територіальній громаді міста.

У 2007 році між Дніпропетровською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір оренди земельної ділянки площею близько 0,75 га для будівництва житлового комплексу. З 2018 року право оренди спірної земельної ділянки перейшло іншому підприємству, яке стало новим власником розміщеного на ній об’єкта нерухомого майна.

Прокуратурою встановлено, що ні попередній, ні новий орендар належним чином не виконували умови договору: систематично не сплачували орендну плату, крім того, за весь цей час так і не побудували житловий комплекс. На огородженій парканом території, окрім тимчасових споруд та побутових матеріалів, нема жодних капітальних будівель, фундаменту чи будь-яких інших ознак будівництва. Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Другие новости