ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі судитимуть посадовців комерційного банку за фактом розтрати 80 млн гривень

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі судитимуть посадовців комерційного банку за фактом розтрати 80 млн гривень

Прокуратурою Дніпропетровської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох посадовців комерційного банку за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, двоє заступників голови правління та заступник начальника одного з управлінь банку на підставі неправдивих офіційних документів уклали фіктивний кредитний договір з підконтрольним підприємством. Відповідно до угоди воно отримало від фінустанови кошти у сумі 80 млн гривень, проте борг позичальник не повернув. У подальшому банк через неплатоспроможність було ліквідовано Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, який став його правонаступником.

Санкціями статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости