ПоддержатьУкраїнська

У Фірташа зупинили спробу "націоналізації" горлівського "Стиролу": як олігарх обійшов окупантів "ДНР"

StopCor
StopCor

StopCor

У Фірташа зупинили спробу 'націоналізації' горлівського 'Стиролу': як олігарх обійшов окупантів 'ДНР'

ПАТ "Концерн Стирол", потужності якого знаходяться в окупованому місті Горлівці, перереєстрований в місті Черкасах. Керівництво обіцяє платити зарплату працівникам в гривні й рекомендувало забути про "націоналізацію".

Як повідомляє нардеп і координатор групи "ІС" Дмитро Тимчук, нещодавно працівники установи були проінформовані, що "націоналізації" заводу з боку "ДНР" не відбудеться, пише "Діалог.UA". "Причина – наявність серйозної підтримки в РФ власника заводу (Д. Фірташ).

Також персоналу повідомлено, що зарплата і далі буде виплачуватися в гривнях, при цьому кожен працівник заводу щомісяця отримуватиме додаткову відпустку терміном на 2 доби для виїзду на вільну територію України та отримання виплат в банкоматі ", – пише в Facebook Тимчук.

При цьому співробітникам підприємства рекомендували вступити в "громадські організації ДНР" – інакше погрожують штрафами. Крім цього, кожен працівник в примусовому порядку повинен придбати стартові пакети мобільного оператора окупантів "Фенікс".

Нагадаємо, окупований Донецьк вже 10 день живе без інтернету від "Укртелекому": багато підприємств залишилися без баз даних. Група "СКМ" Ріната Ахметова відмовилася виконувати вимоги терористів і має намір продовжувати працювати в українському правовому полі.

Другие новости