ПоддержатьУкраїнська

У Генпрокуратурі повідомили подробиці затримання депутата та працівника прокуратури на Одещині

StopCor
StopCor

StopCor

У Генпрокуратурі  повідомили подробиці затримання депутата та працівника прокуратури на Одещині

Генеральною інспекцією ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Одеської області за попередньою змовою із депутатом Одеської обласної ради неправомірної вигоди у підприємця.

Про це повідомили в Управлінні зв'язків з громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У ході досудового розслідування встановлено, що заступник керівника Ізмаїльської місцевої прокуратури Одеської області за попередньою змовою з депутатом Одеської обласної ради упродовж червня-вересня 2017 року вимагали у директора підприємства неправомірну вигоду в сумі 40 тис. дол. США за не перешкоджання здійсненню підприємницькій діяльності, пов’язаної із вирощуванням зернових культур.

"Слідчими Генеральної інспекції спільно зі співробітниками Служби безпеки України після передачі підприємцем неправомірної вигоди в розмірі 40 тис. доларів США (1 071 984 грн), зазначеного прокурора та депутата затримано у порядку ст. 208 КПК України",- йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває. Вирішується питання про обрання вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Другие новости