ПоддержатьУкраїнська

У Хмельницькому СБУ блокувала діяльність нелегальних гральних закладів

StopCor
StopCor

StopCor

У Хмельницькому СБУ блокувала діяльність нелегальних гральних закладів

Співробітники Служби безпеки України викрили та припинили діяльність чотирьох гральних закладів, що, всупереч законодавству, функціонували у Хмельницькому.

Правоохоронці провели слідчі дії у приміщеннях, де, за оперативною інформацією, вівся нелегальний бізнес. За результатами обшуків було вилучено більш ніж 70 одиниць комп’ютерної техніки, відеореєстратори, гроші, а також чорнові записи, що будуть додані до матеріалів розслідування.

У межах кримінальних проваджень, розпочатих за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Встановлюються всі обставини справи та коло осіб, у тому числі й співробітників правоохоронних органів, можливо причетних до організації та «кришування» роботи гральних залів.

Заходи із викриття проводилися спільно з Державним бюро розслідувань, розташованим у Хмельницькому.

Другие новости

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

НАПК открыло публичный доступ к Реестру деклараций

Теперь открыт круглосуточный доступ к Единому государственному реестру деклараций лиц, уполномоченных на выполнение функций государства или местного самоуправления, с учетом мер безопасности, определенных п. 2-11 Заключительных положений Закона "О предотвращении коррупции"