ПоддержатьУкраїнська

У Хмельницькому "СтопКор" добиватиметься звільнення скандального забудовника із земельної комісії на сесії міськради

StopCor
StopCor

StopCor

У Хмельницькому 'СтопКор' добиватиметься звільнення скандального забудовника із земельної комісії на сесії міськради

Хмельницький обласний осередок ГО "Стоп корупції" звернувся із заявою на ім'я міського голови з проханням включити питання про виключення місцевого забудовника Скочеляса з посади заступника голови земельної комісії до порядку денного чергової сесії міської ради.

Про це у соцмережі повідомив голова місцевого осередку проекту Артур Сторожук.

"Доводжу до відома громадськості, що на позаминулій земельній комісії розглядалось питання за зверненням громадянина щодо зняття депутата міської ради О. Скочеляса з посади заступника голови земельної комісії через конфлікт інтересів та неодноразові звернення до правоохоронних органів з приводу його комерційної діяльності.

За результатами розгляду звернення було вирішено, що це не входить до компетенції земельної комісії, це питання повинно розглядатись депутатами на сесії", – зазначив голова хмельницького осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Додатково нам стало відомо, що розгляд цього питання відбудеться у четвер, 04.05.2017 року на засіданні регламентної комісії. Точний час засідання буде повідомлено пізніше", – додав активіст та запросив на засідання сесії усіх зацікавлених представників громади.

Другие новости