ПоддержатьУкраїнська

У Калинівці припинилися вибухи боєприпасів

StopCor
StopCor

StopCor

У Калинівці припинилися вибухи боєприпасів

Вибухи та пожежа на військових складах у Калинівці, що на Вінниччині повністю припинилися.

Про це повідомили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій, передає "Канал 24".

Вибухотехніки продовжують розмінування у місті та на його околицях. В Калинівці вже запрацювали школи та дитсадки. А от повітряний простір над містом і досі закритий.

"Відкритих осередків горіння немає. За період з 05 год 40 хв до 19 год 00 хв 2 жовтня вибухів не спостерігалось. Станом на 19 год 2 жовтня відновлено газопостачання у всіх населених пунктах (раніше від газопостачання було відключено 15 населених пунктів, які налічують 13 тисяч 384 абонентів)", – зазначили у повідомленні.

Надзвичайники досі отримують заявки від населення щодо виявлення підозрілих предметів. Усього з початку виконання робіт їх виконали 341-ну.

"Обстежено на наявність вибухонебезпечних предметів 18,3 тисячі гектарів території з 30,4 тисячі гектарів. Проводиться очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості за межами населених пунктів у 10-кілометровій зоні навколо арсеналу", – додали в ДСНС.

Нагадаємо, вибухи почалися тиждень тому. З навколишніх сіл евакуювали понад 30 тисяч людей, дві жінки потрапили до лікарні. Військова прокуратура відкрила кримінальне провадження, слідство розглядає декілька версій подій, зокрема і традиційну – диверсія.

Другие новости