ПоддержатьУкраїнська

У Києві поліцейські склали адміністративний протокол на чоловіка, який порушив правила карантину та пошкодив транспортний засіб

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві поліцейські склали адміністративний протокол на чоловіка, який порушив правила карантину та пошкодив транспортний засіб

Правопорушник попри заборону водія та кондуктора тролейбуса у грубій формі без захисної маски намагався потрапити у салон, де вже перебувала достатня кількість пасажирів. У розпалі конфлікту чоловік також навмисно пошкодив громадський транспорт, розбивши скляні двері.

Інцидент стався на вулиці Московській у Печерському районі столиці. До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік попри встановлену заборону свідомо намагався зайти до тролейбуса, де вже перебувало 10 осіб. На відмову водія продовжувати рух, порушник розбив скляні двері транспорту.

Прибувши на місце події, правоохоронці швидко врегулювали конфліктну ситуацію та доставили правопорушника до Печерського управління поліції. Ним виявився 51-річний житель Чернігівської області. На нього склали адміністративний протокол за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та провели з чоловіком роз'яснювальну бесіду.

"У свою чергу правоохоронці продовжують забезпечувати контроль за дотриманням обмежень під час карантину, зокрема у частині, що стосується порушень пасажирських перевезень. Тож поліція вкотре закликає громадян відповідально ставитись до встановлених правил карантину, адже у разі недотримання протиепідемічних заходів та виявлення порушень працівники поліції будуть негайно вживати заходи, спрямовані на притягнення винних осіб до відповідальності», - наголосив начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Андрій Крищенко.

Відділ комунікації поліції Києва

Оксана Тищенко

Другие новости