ПоддержатьУкраїнська

У Києві викрили чотири підпільних гральних заклади

StopCor
StopCor

StopCor

У Києві викрили чотири підпільних гральних заклади

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 4 припинено незаконну діяльність чотирьох гральних закладів на території Дніпровського району м. Києва.

У Києві викрили чотири підпільних гральних заклади

Встановлено, що гральні заклади функціонували без будь-яких зовнішніх розпізнавальних ознак, а відвідувачів приймали за попереднім дзвінком. За результатами обшуку в приміщеннях, де відбувалася незаконна діяльність, виявлено та вилучено 53 одиниці комп’ютерної техніки.

Крім того, встановлено, що гральний заклад на вул. Попудренка працював декілька днів і на момент проведення обшуку там знаходилось 12 відвідувачів, що також є грубим порушенням режиму карантину. Гральний зал на вул. Миру був замаскований такий чином, що потрапити до нього можна було лише через жилу квартиру.

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вживаються заходи щодо накладення арешту на вилучене майно та встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину, і притягнення їх до відповідальності.

Припинено злочинну діяльність групи осіб прокурорами спільно зі слідчими слідчого відділу Дніпровського УП ГУ Нацполіції у м. Києві при оперативному супроводженні Управління стратегічних розслідувань у м. Києві Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Другие новости