ПоддержатьУкраїнська

У Криму Росія готується до нападу на Україну – генерал Романенко

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму Росія готується до нападу на Україну – генерал Романенко

Генерал-лейтенант Ігор Романенко заявив, що в анексований Крим стягують нову важку техніку. Так, він пропустив, що російські найманці готуються на півострові до наступу на материкову Україну.

Новину повідомляє "Преса України".

Екс-заступник начальника Генштабу, генерал-лейтенант Ігор Романенко зробив важливу заяву. За його словами, до кінця 2017 року у Крим звезуть нову російську техніку. Крім того, на анексованому півострові проводяться військові навчання. Все це може свідчити про повноцінний наступ Росії на Україну.

"Наскільки я знаю, у Феодосію до кінця року планують завести ще один дивізіон комплексів ППО С-400. Застарілі літаки Су-24 і Су-25 змінюють на Су-30, на Чорноморський флот також переводять більш досконалі судна. Характер навчань, які росіяни проводять на морі та на півночі Криму, говорять про те, що накопичене озброєння вони готують саме як засіб агресії проти України", – прокоментував Романенко.

Крім того, сьогодні, 26 жовтня, координатор "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук зазначив, що впродовж останнього тижня у зонах кризової ситуації ворожі сили підкріпили 20 одиницями важкого озброєння, включаючи чотири 122-мм РСЗВ "Град".

Як повідомлялось раніше, США передали Україні 40 одиниць медичних "Хаммерів" для потреб армії. Крім того, екс-генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен закликав країни Заходу дати Українській державі зброю, щоб виріши конфлікт на Сході країни.

Другие новости