ПоддержатьУкраїнська

У Кривому Розі припинено діяльність нафтопереробного заводу та мережі АЗС, які продавали низькоякісне паливо

StopCor
StopCor

StopCor

У Кривому Розі припинено діяльність нафтопереробного заводу та мережі АЗС, які продавали низькоякісне паливо

За процесуального керівництва Криворізької місцевої прокуратури №3 виявлено та припинено діяльність нафтопереробного заводу, що випускав дизельне паливо і бензин, які не відповідають вимогам державних стандартів України, а також 5-ти автозаправних станцій. Встановлюються причетні до злочину особи.

За даними слідства, нафтопереробний завод - незареєстроване належним чином підприємство випускав пальне невідомої торгової марки, яке у подальшому продавалося через незаконні АЗС у місті Кривому Розі.

Під час огляду підприємства та автозаправних станцій виявлено і вилучено паливо-роздаточні колонки, автомобільно-заправні станції контейнерного типу, металеві ємності з нафтопродуктами, обладнання, комп’ютерну техніку тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 4 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) здійснює Криворізький відділ поліції Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області за процесуального керівництва прокуратури.Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Другие новости