ПоддержатьУкраїнська

У Луганській області вкрали 50 метрів залізничної колії

StopCor
StopCor

StopCor

У Луганській області вкрали 50 метрів залізничної колії

У Луганській області затримали зловмисників, які порізали залізничні колії. Стало відомо, з якою метою порушники вирішили заволодіти коліями.  

У Луганської області на гарячому затримали групу осіб, які крали залізничне полотно. Так, шістьох осіб затримали представники спецпідрозділу "Фантом" в населеному пункті Золоте-4 Попаснянського району.

За словами співробітників Фантома, зловмисники задіяли газові різаки. Залізничні колії вони складали в автомобіль, який транспортував накрадене до кінцевої точки – пункту прийому брухту.

"Надалі демонтовані колії фрагментами довжиною від двох до чотирьох метрів завантажували в автомобіль КрАЗ для подальшого транспортування і здачі їх в пункти прийому брухту. На момент затримання порушників ними були вирізані та завантажені в транспортний засіб майже 50 метрів шляху", – відзначили у Фантомі.

Як зазначається, зі зловмисниками розбиралися представники поліції. Наразі порушено кримінальну справу за ч.2 ст.185 КК України (крадіжка). Розпочато досудове розслідування.

Другие новости